Aktualitások Az iskola életéből Iskolánkról Galéria Elérhetőségek
Aktualitások
Az iskola életéből
Órarend
Iskolai körök
Osztályok
Iskolai alkalmazottak
Diákjaink alkotásai
Iskolai menza
    + Aktuális étlap
Alapítványok
Dokumentumok
Galéria
Elérhetőségek
Felhívások

Üdvözöljük iskolánk honlapján!



Versenyeredmények


Futás3. hely – csapat:
Gálffy Adrián 9.A
Lukács Bence Márk 9.A
Nagy Dávid 8.A
Diplom
FutásGálffy Adrián 9.A
2. hely
Diplom
FutballVarga Zsolt
a legjobb kapus különdíj
Diplom
Lőrincze-kupa
(kispályás labdarúgó torna)
1. hely – csapat:
Holocsi Bence 8.B
Horváth Kristóf 8.B
Horváth Péter 8.B
Jávorka Marcell 8.B
Kovács Előd István 8.B
Méry Tamás 8.B
Szabó Dániel 8.B
Diplom
Atlétika - 300 m futás
(járási forduló)
Horváth Laura 3.A
3. hely
Diplom
Atlétika - távolugrás
(járási forduló)
Korpič Krisztián 5.C
2. hely
Diplom
Atlétika - 60 m futás
(járási forduló)
Thaly Márió 7.A
3. hely
Diplom
Atlétika - 300 m futás
(járási forduló)
Gálffy Adrián 9.A
1. hely
Diplom
Atlétika - távolugrás
(járási forduló)
Gálffy Adrián 9.A
3. hely
Diplom
Atlétika - váltófutás
(járási forduló)
3. hely - csapat:
Nagy Dávid 8.A
Gálffy Adrián 9.A
Lukács Bence Márk 9.A
Tóth Dávid 9.B
Diplom
Ipolyi Arnold Szlovákiai Magyar Népmesemondó Verseny
(regionális elődöntő)
Lukács Bence Márk 9.A
arany besorolás
Diplom
Atlétika - 300 m futás
(járási forduló)
Gálffy Adrián 9.A
1. hely
Diplom
Angol nyelvi olimpia
(járási forduló, 1A kategória)
Oláh Olivér 7.A
1.hely
Angol nyelvi olimpia
(járási forduló, 1B kategória)
Farkas Gyula 9.A
2.hely
Angol nyelvi olimpia
(kerületi forduló, 1A kategória)
Oláh Olivér 7.A
2.hely
Diplom
Földrajz olimpia
(járási forduló, E kategória)
Farkas Gyula 9.A
sikeres megoldó
Matematika olimpia
(járási forduló, Z5 kategória)
Lancz Krisztián 5.C
4. hely
Matematika olimpia
(járási forduló, Z8 kategória)
Baráth Bettina 8.B
1.hely
Pitagoriász
(járási forduló, P3 kategória)
Veres Zsombor 3.B
2. hely
Pitagoriász
(járási forduló, P3 kategória)
sikeres megoldók:
Ciordas Eszter 3.B
Lelkes Áron 3.B
Kalina Erik 3.C
Pitagoriász
(járási forduló, P4 kategória)
sikeres megoldók:
Batta Gergely Sebestyén 4.B
Kiss Gábor Simeon 4.A
Pitagoriász
(járási forduló, P5 kategória)
Darida Ádám 5.C
2.hely
Pitagoriász
(járási forduló, P5 kategória)
Lancz Krisztián 5.C
sikeres megoldó
Pitagoriász
(járási forduló, P8 kategória)
Jávorka Marcell 8.B
2. hely
Informatický boborsikeres megoldók:
Fehér Patrik 8.A
Lukács Bence Márk 9.A
Kiss Farkas Bence 9.B
Diplom
Diplom
Diplom
A Szlovák Vízművek
rajzpályázatának díjazottai
Baráth Bettina 8.B
Mezei Virág 8.B
Poznaj slovenskú reč
(járási forduló, II. kategória)
Kall Dávid 8.B
5.hely
Poznaj slovenskú reč
(járási forduló, II. kategória)
Méry Tamás 8.B
1.hely
Diplom
Poznaj slovenskú reč
(kerületi forduló, II. kategória)
Méry Tamás 8.B
ezüstsávos besorolás
Diplom
Anyanyelvi játékok
(csapatverseny)
Baráth Bettina 8.B
Bartal Vivien 8.B
Holocsi Bence 8.B
Jávorka Marcell 8.B
Diplom

Diplom
Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny
(járási forduló)
Jávorka Marcell 8.B
Lukács Bence Márk 9.A

1.hely
Diplom
Diplom
Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny
(járási forduló)
sikeres szavalók:
Szász Dávid 3.B
Lukács Eszter Sára 5.B
Diplom
Diplom
Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny
(országos elődöntő)
bronzsávos besorolás:
Jávorka Marcell 8.B
Lukács Bence Márk 9.A
Diplom
Diplom
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny
(regionális forduló)
sikeres megoldók:
Baráth Bettina 8.B
Jávorka Marcell 8.B
Diplom
Diplom



DátumA hónap rendezvényei
május 1.

Majális, Pomlé 13:30-17:00 - kézműves foglalkozások
május 7.

Bécs - exkurzió, 6.-8. évf.
május 15.

Gál Tamás műsora
május 19.

Atlétika - járási forduló, 5-7.évf.
május 20.

Atlétika - járási forduló, 1-3.évf.
május 20.

TIMSS - mérés, 4.B, 4.C
május 21.

Atlétika - járási forduló, 8-9.évf.
május 25-29.

Erdei iskola, 4. évfolyam
május 26.

Kobold zenekar előadása, VMK 10:00, 0-3.évf.
május 30.

Szeretethíd, önkéntes munka az iskolaudvaron




Birthday List

Iskolai szünetek:

Őszi szünet:
2014. október 30. – október 31.
/kezdés november 3./

Karácsonyi szünet:
2014. december 22. – 2015. január 7.
/kezdés január 8./

Félévi szünet:
2015. február 2.
/kezdés február 3./

Tavaszi szünet:
2015. március 2. – 6.
/kezdés március 9./

Húsvéti szünet:
2015. április 2. – 7.
/kezdés április 8./

Nyári szünet:
2015. július 1. – 2015. augusztus 31.
/kezdés szeptember 2./