Felvételizők 2020.

Ezek az információk két csoportot érintenek.  Az egyik csoport azon kilencedik évfolyamos tanulók, akik változtatni szeretnének az eredeti elhatározásukon és más középiskolába szeretnének jelentkezni (nekik új jelentkezési lapot kell kitölteniük). A másik csoport, azon ötödik évfolyamos tanulók, akik a nyolc osztályos gimnáziumba készülnek felvételizni. Kérem írjanak az iskolánk email címére egy üzenetet (sami@zscorvin.sk), ebben írják le, hogy miért kerestek meg bennünket, fontos, hogy szerepeljen az emailben a tanuló neve, osztálya, a szülő email címe és telefonszáma. Mi visszajelezzük a megkeresést és az iskolánk továbbtanulásért felelős pedagógusa felveszi Önökkel a kapcsolatot. Nekünk május 15-ig kell összegyűjtenünk, kitöltenünk és aláíratnunk a felvételi nyomtatványokat, majd legkésőbb május 21-ig eljuttatnunk az adott intézménybe. Orvosi igazolás idén nem kell. A felvételikről az érintett iskolák fogják informálni Önöket.

Tisztelettel, Mészáros Péter, iskolaigazgató