Sítúra 2019

Iskolánk 7. osztályos tanulói február 3-ától 8-áig egy ötnapos síoktatáson vehettek részt Krahulen. A tanulók ügyességüknek és tudásszintjüknek megfelelően különböző csoportokban sajátíthatták el a síelés alapjait. Az ügyesebbek a haladó, a bátortalanabbak a kezdő csoportokba kerültek. Tanáraink türelmének és szakértelmének köszönhetően mindannyian megtanultunk síelni, s egyre jobban élveztük a délelőtti, majd a kiadós ebédet követő délutáni síeléseket is. Az utolsó nap egy felejthetetlen élményt nyújtó esti síelésre is sor került. Esténként a szórakozásé volt a főszerep, a közösségi teremben igazi bulihangulat uralkodott: kedvenc zeneszámainkra táncolhattunk, különféle társasjátékokat is kipróbálhattunk. A hét nagyon jó hangulatban telt, s kissé fáradtan, de sok-sok élménnyel gazdagon tértünk haza szüleinkhez.