Vážení rodičia, priatelia školy!

Rodičovské združenie pri Základnej škole Mateja Korvína s vyučovacím jazykom maďarským v Šamoríne vás s úctou žiada o 2%  z Vašich daní na podporu fungovania združenia. Naše združenie zo všetkých síl pracuje na tom, aby podporilo aktivity základnej školy a pomohlo v docielení jej plánov na školský rok 2019/2020 a tým je obnovenie ihriska na školskom dvore, ktoré je veľmi zastaralé a neodkladne potrebuje úpravu ako aj nové zariadenia.

Vaša podpora by umožnila, aby deti mohli tráviť svoj voľný čas na modernom a bezpečnom ihrisku.

V mene našich detí ďakujeme, ak sa rozhodnete tento rok venovať 2 % z vašich daní práve nášmu združeniu.

Právna forma: Občianske združenie

IČO: 356263560195

Obchodné meno: Združenie maďarských rodičov na Slovensku, Základná škola Mateja Korvína

s vyučovacím jazykom maďarským – Šamorín