TISZTELT SZÜLŐK, KEDVES GYEREKEK!

A Corvin Mátyás Alapiskola mellett működő iskolai klub alkalmazottai nevében kívánok mindenkinek erőt, egészséget, türelmet és kitartást a kialakult helyzethez!

Arra jutottunk, hogy a gyerekek időtöltésében szeretnénk segíteni különféle  hasznos ötletekkel, így meghirdettünk egy témakört a koronavírussal kapcsolatban.

Tudjuk, hogy ez a csúnya vírus nem szereti a szappan buborékokat. Biztosan foglalkoztat benneteket is ez a téma. Rajzoljátok ki magatokból!
Várjuk a kreatív, ötletes rajzokat, hogy ti hogyan képzelitek el ezt a vírust és hogyan győzi le a “hős szappan”, vagy  hogyan véd ellene az arcmaszk… stb.
Az elkészült képekről készített fotót a csemy.erika@gmail.com e -mail címre lehet elküldeni.
Az eddig elkészült képek ide kattintva tekinthetőek meg.