Alapítványok

P Á L Y Á Z A T

A somorjai Corvin Mátyás Alapiskola mellett működő TÁMASZALAP Polgári Társulás a 2022/2023-as tanévre pályázatot hirdet ösztöndíjak elnyerésére jelenlegi és volt diákjai számára

Pályázólap beszerezhető személyesen a TÁMASZALAP Polgári Társulás vezetőségi tagjainál vagy letölthető az iskola honlapjáról és 2022. július 8-áig iskolánk vezetőségénél személyesen kell benyújtani vagy az iskola címére postán elküldeni (Základná škola Mátyása Korvína s VJM, Rybárska 2, Šamorín 93101, telefon: 031/562 22 70).

A pályázólaphoz mellékelni kell:

• minden pályázónak: a családtagok bevételtelét igazoló bizonylatokat,
  • alap- és középiskolások esetében: az előző tanév bizonyítványának másolatát (mindkét oldalt),
  • elsős egyetemisták esetében: az érettségi bizonyítvány és a tanév végi bizonyítvány másolatát (mindkét oldalt), valamint az egyetemi felvételről átvett értesítés másolatát,
  • a többi egyetemista esetében: az előző tanév (mindkét szemeszter) indexlapjainak másolatát.

A további részletes tájékoztatást a www.zscorvin.sk honlapon a TÁMASZALAP Polgári Társulás Működési szabályzatában ill. a Pályázólapon találod meg, de tájékoztatást kérhetsz személyesen a vezetőség tagjaitól is.

Támaszalap – Alapítólevél

Támaszalap – Működési szabályzat