„ Gondoskodás a higiéniáról és tanulóinak egészségéről“

Napjainkban, a különböző vírusos betegségek előfordulásának időszakában nagyon fontos a minőségi higiéniai ellátás biztosítása, amely kulcsfontosságú szerepet játszik a betegségek megelőzésében. Iskolánk hosszú távú céljai között szerepel az egészséges környezet megteremtése a diákok számára, valamint a gyermekek egészséges életmódra való nevelése.

Iskolánk sikeresen pályázott a Gondoskodás a higiéniáról és tanulóinak egészségéről elnevezésű tervezettel. A pályázat az első emeleti szociális helységek felújítását tette lehetővé. A tanév kezdetével tanulóink birtokukba vehették a felújított helységeket. Bízunk abban, hogy a helységek modernizálásával hozzájárulhattunk a fertőző betegségek terjedésének megelőzéséhez és a tanulóink egészségének megőrzéséhez. A projekt a Szlovák Gázművek Alapítványának anyagi támogatásával valósult meg.