«

»

CORVIN – NAP 2024.

Ezen a héten szerdán zajlott a már hagyományos Corvin-napunk. Testvériskolánk a Lőrincze Lajos Általános Iskola Hegyeshalom, a Madách Imre Gimnázium Somorja, valamint a mi diákjaink mérték össze tudásukat, ügyességüket.
A felső tagozatos fiúk focibajnokságán a hegyeshalmiak diadalmaskodtak, a történelmi vetélkedőn pedig a somorjai gimnazisták bizonyultak a legjobbaknak. A versenyek mindegyik résztvevője pedig gazdagabb lett egy szép élménnyel. Párhuzamosan folyt a Szlovák Vöröskereszt helyi szervezete által szervezett verseny, több az iskolánk épületén belüli és még több az udvarunkon létesített „baleseti helyszínnel”.  Az iskolánk tanulóiból alkotott csapatok kiváló eredményeket értek el elsősegély nyújtásának gyakorlatából, nagy köszönet  Újhelyi Rozália kolléganőnknek, áldozatos és lelkes munkájáért.

Mészáros Péter, iskolaigazgató