«

»

Első bál a Corvinban

Az  alapiskola feladata az alapműveltség megadása diákjai számára. Ebbe beletartozik az illedelmes, kulturált viselkedés, az etikett és bizony az alapvető tánctudás is.
A kilencedikesek számára minden évben megszervezett tánciskola kicsúcsosodása a koszorúcska, ahol a megtanultakat a család, barátok és ismerősök előtt is bemutathatják a diákok.
Ennek az eseménynek az kultúrház ad otthont, amelyre  az idén  kitehettük a megtelt táblát. Csodálatos volt látni az öltönybe, estélyibe öltözött gyerekeket, akik a szemünk előtt cseperedtek fel szinte már felnőtté. Szülők, nagyszülők, tanárok érzékenyültek el látva ezt a sok csillogó szemű  kamaszt. A bemutató utáni buli, szórakozás pedig példája lehet annak, hogy több generáció is tud együtt  jó kedvvel mulatni, szórakozni.