«

»

Fiatal kosaras lányok toborzója

Kedves szülők, kedves lányok!

A több mint 50 éves tradícióval rendelkező Somorjai Kosárlabda Klub városunk egyik legsikeresebb sportszakosztálya. A klub már több kiváló játékost nevelt ki a különböző korosztályú szlovák válogatott keretek számára. Az utánpótlás biztosítására rendszeresen töltjük fel játékos bázisunkat a legkisebb reménységekkel, ezért szeretettel várunk minden 2015 és 2016 korosztályú lányt, akit érdekel a kosárlabda és szeretné kipróbálni ezt a népszerű kollektív sportot. Ha idősebb lányaik is vannak, ne csüggedjenek őket is nagyon szívesen várjuk.

Az első edzést október 26-án tartjuk 16:00 órai kezdettel (17:00 óráig)
a SPORTCENTRUM SAMARIA épületében, Szél utca 18, Somorja.

Jelentkezni lehet e-mailen: aemit11@gmail.com, info@sbksamorin.sk
vagy telefonon a 0907 981 554 számon