Foci minden mennyiségben

A mögöttünk álló héten focival átitatott volt iskolánk légköre. Hétvégén egy autóbusznyi tanulónk vett részt a DAC gólzáporos otthoni győzelmén. Kedden pedig a DAC három játékosa, Szánthó Regő, Ammar Ramadan és Veszelinov Dániel viszonozták a látogatást. Egy beszélgetésen láttuk őket vendégül a tornatermünkben a focit szerető fiúk és a focistákat kedvelő lányok nagy örömére. Csütörtökön pedig a felső tagozatos tanulóink vettek részt egy korosztályos tornán Dióspatonyban. Ideális időjárás mellett, nagyon jól előkészített pályákon 4 meccset játszottak minden féle végeredménnyel. Köszönöm szépen mindenkinek, szülőknek, kollégáknak iskolabarátoknak akik ezen akciójaink megvalósításában segítettek.

M.P.