«

»

Író-olvasó találkozó M. Kácsor Zoltánnal

November 30-án negyedikeseink a Zalabai Zsigmond Városi Könyvtár vendégei voltak, ahol M. Kácsor Zoltán – meseíró egy interaktív, könyvbemutatóval egybekötött rendhagyó irodalomórát tartott. Legújabb, A tolvaj ajándéka című könyvét mutatta be. Nagy sikerű sorozatai után egy izgalmas és szívmelengető verses regénnyel lépett az olvasói elé. Maga az író így nyilatkozott a találkozóról:
„A tolvaj ajándéka című verses meseregény világában kalandoztunk a gyerekekkel. Egy kis verstan után azt gyakoroltuk, hogy soha ne higgy egy gonosz boszorkánynak, ha értéktelen tárgyakért cserébe varázslatos dolgokat ajánl fel, mert biztos, hogy be akar csapni, de minimum varázsbilincseket rak rád, aztán főhet a fejed, hogyan szabadulsz meg tőlük.“
Köszönjük az élményt!

bfd