«

»

Író- olvasó találkozó M. Kácsor Zoltánnal

Második és harmadik osztályos tanulóink, decemberben M. Kácsor Zoltán –meseíró rendhagyó irodalomóráján vettek részt.Az Utazás Dínomdánomba és Sárkánytörvény című meseregények rendhagyó bemutatása nagy élményt jelentett a gyerekeknek, olyannyira felcsigázta az érdeklődésüket, hogy sokan közülük még aznap nekiláttak az olvasásnak, hogy részesei lehessenek a dínók izgalmakkal teli utazásainak.

Maga a szerző is így írt a találkozásról:
Mikulás napján jártam a somorjai gyerekeknél. Számomra is új volt, mert most először tartottam a Sárkánytörvény meseregényből játékos foglalkozást, amire már hetek óta készülök. Közvetlenül a Mikulás után találkoztam a gyerekekkel, úgyhogy örülök, hogy egy ilyen különleges vendég után jól le tudtam kötni a gyerekeket. 🙂 
Köszönöm a meghívást Duffek Gyöngyi tanárnőnek!