«

»

Megható élményben volt részünk

Tisztelt Szülők, kedves Gyerekek!

Váratlan, meglepő és nagyon megható élményben volt része pedagógus kollektívánknak az idei pedagógusnap alkalmából. Vannak dolgok, melyeket emberek közti viszonyban nem lehet kikényszeríteni. Vagy kialakul, vagy nem. Ilyen a tisztelet is. A gyerekek és a szülők köszöntőjét nagyon tiszteletteljesnek és őszintének érzem. Szép meglepetés volt igazodva jelenlegi lehetőségeinkhez. Én nagyon bízom abban, hogy az iskolánkhoz tartozó közösségünk, minél intenzívebben éli meg azt az érzést, hogy tanulók, szülők, pedagógusok a barikád ugyanazon az oldalán állunk, hogy minél sikeresebben oldjuk a feladatainkat a tanulóink, az Önök gyerekeik érdekében. 
Nagyon köszönjük minden szülőnek és tanulónak, akik ebben a köszöntőben közreműködtek.

Mészáros Péter iskolaigazgató