«

»

REJTEKHELYEK – REJTETT HELYEK

Az iskolánk egyik belső udvarán megtekinthető a Nagymagyari Kultúrális Közösség  ” REJTEKHELYEK – REJTETT HELYEK ” című kiállítása, ami  a 2020-as “tavaszi karantén” idején készült felvételekből állt össze.
A képek olyan emberek, állatok, vagy az anyatermészet által alkotott helyeket ábrázolnak, melyek látván a szem megpihen, a gondolat letisztul és a lélek megnyugszik. Pont, mint amikor semmi sem bonyolult, mikor egy élet útnak indul, a hattyúk libasorban úszkálnak, vagy amilyen szúrósan csak egy jégmadár tud nézni amint szúrós tekintete egy aránytalanul hosszú és hegyes csőrben gyűjti össze erejét, hogy pár pillanat múlva egy kisebb halacska legyen áldozata.
Szép, szélcsendes időben kint, szeles idő esetén a képek az iskolánkban lesznek kiállítva.

M. P.