«

»

Tisztelt Szülők!

Egy nap sem telt el a tegnapi felhívásom óta és máris érkeztek a felajánlások. Volt aki szakmunkával, volt aki alapanyaggal támogatott minket. Többen kérdezték joggal, pontosan miképp lehet gördülékenyebben segíteni az iskolánk minél nagyobb mértékű kifestetésére vonatkozó elképzeléseinket. Kétféleképp. Az egyik mód, ha személyesen megkeresnek az iskolában, ( általában 8 – tól 14. 00 óráig ott vagyok ),  a másik lehetőség, ha az adományaikat az iskolánk mellett működő szülői szövetség egyik számlájára küldik, ami a következő: SK88 5200 0000 0000 0770 2988 OTP Banka.
Kérem az ” informácie pre príjemcu ” ablakba beírni: ADOMÁNY, így a küldeményük biztos, hogy a megfelelő célra lesz felhasználva. Én mindennemű, felajánlással az iskolánk mellett működő szülői szövetség vezetőségének vagyok köteles elszámolni. 

Tisztelettel, Mészáros Péter, iskolaigazgató