«

»

Végig fél világon

Öllös Hanna egykori tanítványunk és barátja, Jonas Sommer nagy útra szánták el magukat. Frankfurtból szeretnének elbicajozni Szingapúrba. A teljesen egyénileg szervezett úton leginkább a természetvédelem sokszínűségét akarják megtapasztalni, illetve lehetőségeik szerint bemutatni. Tapasztalatokat terveznek cserélni szakmabeliekkel és helyiekkel, akikkel az útjuk során megismernek. Azért választották a kerékpárt, mert ennek segítségével elég közel kerülhetnek a tájhoz, a természethez és az emberekhez egyaránt. Frankfurtból eddig négy országban jártak, a másfél évre tervezett útnak tehát a nagyja még hátra van.
Élményekről, terveikről Hanna a kilencedikes tanulóinknak mesélt, válaszolt a kérdéseikre. Drukkolunk Hannáék sikerének, hogy teljesüljenek a terveik és sok sikert kívánunk hozzá.

M. P.