«

»

Átíratás a 2020/2021-es tanévre

A mellékelt nyomtatványt azon Szülők figyelmébe ajánljuk, akik a jövő tanévtől gyermeküket a mi iskolánkba szeretnék járatni, de nem az első évfolyamba jelentkeznek. Kérem a kitöltött nyomtatványt küldjék el az email címünkre legkésőbb május 30-ig (sami@zscorvin.sk). A visszajelzést igazolásnak tekinthetik (szintén elektronikus formában fog történni jelen körülmények miatt), ami azt jelenti, hogy számolunk a gyerekük megjelenésével a következő tanévben. Nekünk ez azért fontos, hogy minél pontosabban tudjuk tervezni a következő tanévet. A fent említett határidőtől függetlenül mi bármikor kötelesek vagyunk felvenni minden körzetünkbe tartozó alapiskolás tanulót, és ha az adott évfolyamban van hely, módunkban áll más tanulókat is befogadni, de nekünk az nagy segítség, ha a határidőt betartják. Megértésüket és együttműködésüket előre is köszönöm.

Nyomtatvány letöltése: Átíratás a 2020/2021-es tanévre

Tisztelettel, Mészáros Péter, iskolaigazgató