«

»

AZ UKRAJNAI HÁBORÚTÓL SZENVEDŐ GYEREKEK SZÁMÁRA

Tisztelt Szülők!

Iskolánk a lehetőségeinkhez mérten segítséget kíván nyújtani az ukrajnai háborútól szenvedő gyerekek számára. A Pozsonyi Református Egyházmegye Esperesi Hivatala felhívással fordult hozzánk is, hogy diákjaink készítsenek tízórait, útravalót ukrajnai, nélkülöző társaiknak. A pontos kérés, hogy egy többször használható tízórais táskába, (nem műanyagzacskóba), tegyenek a tanulók ivóvizet, gyümölcslevet, kakaót, csokoládét, kekszet, müzlit, csomagolt, tartós édességet, vagy rágcsálnivalót és hozzák el az iskolánkba. Mi a csomagokat összegyűjtjük, és tőlünk, György András lelkipásztor, az adománygyűjtés koordinátora felügyelete mellett juttatják ki az adományainkat  Kárpátaljára, Ukrajnába.

Segítségüket köszönjük! Tisztelettel, Mészáros Péter, iskolaigazgató