É r t e s í t é s

A somorjai Corvin Mátyás Alapiskola mellett működő Szülői Tanács értesíti a tisztelt szülőket, hogy a  családonkénti tagdíj 20€/év értékben lett jóváhagyva a 2020/2021-es iskolaévre. Ez a pénzösszeg képezi a szülői szövetség FŐ bevételi forrását. Felhasználása iskolai rendezvények támogatására, segédeszközök vásárlására és egyéb kiadások, költségek fedezésére szolgál. A jelenlegi helyzetből adódóan, erre az összegre még nagyobb szüksége van az iskolának, mint valaha.
Ezen felül, szívesen fogadjuk az Önök önkéntes adományait is, amely a tavalyi évben elérte az 1.805€ értéket.
Az idei iskolaév legnagyobb kihívása a játszótér felújításának és rendbetételének a végrehajtása. A megpályázott projekt végleges eredménye november 26-án derül ki, amikor is eldől, hogy a megszerzett támogatással, vagy nélküle fogjuk e véglegesíteni a régóta várt átalakulást. Ne feledjék, szavazni november 15-ig lehet „Detské ihrisko” nevű projektünkre a köv. linken: https://tvorimekraj.hlasobcanov.sk

Mindennemű segítséget szívesen fogadunk, melyet az szt.corvinsomorja@gmail.com címen jelezhetnek felénk!
Ne feledjék, minden tettünkkel GYERMEKEINKET támogatjuk!

Támogatásukat előre is KÖSZÖNJÜK!

A tagdíj befizetésének határideje (DECEMBER 20) és módjai:

1. Banki utalás a köv. OTP bankszámla számra

IBAN: SK88 5200 0000 0000 0770 2988
Összeg: 20€+adomány
A megjegyzésbe kérjük beleírni: tanuló nevét és osztályát (testvérek esetén mindkét tanuló nevét és osztályaikat)

1. Postai pénzutalványon: OTP bankszámla számra

IBAN: SK88 5200 0000 0000 0770 2988
Összeg: 20€+adomány
Cím: ZMRS ZŠ Mateja Korvína s VJM
         Rybárska 2/1093
         93101 Šamorín

Domonkos Tímea, a szülői tanács elnöke