«

»

Tisztelt Szülők!

Egy, de lehet több szavazatnyi kéréssel fordulok Önökhöz. Hogy az iskolánk mellett működő szülői szövetség elnyerje az iskolánk játszóterének felújítására benyújtott pályázatot, amely abba a szakaszba ért, hogy szükségünk van a minél szélesebb körű támogatásra. A pályázat akkor lesz sikeres, ha elég szavazatot gyűjtünk.
Szavazni pedig az alábbiakban leírtak szerint nagyon egyszerű, csak kérem arra figyeljenek, hogy a mi pályázatunkkal együtt legalább még 2 pályázatot jelöljenek be és ha megjött a négyjegyű kód, már nyert ügyünk van.

A szavazás pontos menete:

  1. Katt a linkre: https://tvorimekraj.hlasobcanov.sk
  2. “Hlasovanie” gomb megnyomása
  3. “Dunajská Streda” gomb megnyomása
  4. A projektek közül megkeresni és kiválasztani a “Detské ihrisko” nevű projektet + 2 tetszőleges más projektet
  5. “Vybrané projekty” táblázatban katt a “Hlasovať” gombra
  6. Kitölteni a megjelenő táblázatot és kérni az SMS kód küldését
  7. Kód beadása a kijelölt helyre
  8. Katt a “Poslať” gombra

Tisztelettel, Mészáros Péter, iskolaigazgató