«

»

É r t e s í t é s

A somorjai Corvin Mátyás Alapiskola Szülői Tanácsa értesíti a Tisztelt szülőket, hogy a  családonkénti tagdíj 20,-€/év értékben lett jóváhagyva. Ezúton szeretnénk megkérni Önöket, hogy ezt az összeget szíveskedjenek befizetni!
Ez a pénzösszeg képezi a szülői szövetség FŐ bevételi forrását, amelyet iskolai akciók (avatás, karácsonyi programok, maszkabál, gyermeknap, tanulmányi utak, versenyek) támogatására használunk fel.
Ezen felül, szívesen fogadjuk az Önök önkéntes adományait is, amit az idén az iskola udvarán található JÁTSZÓTÉR FELUJÍTÁSÁRA, RENDBETÉTELÉRE szeretnénk felhasználni! 220 napközis gyermek használja a játszóteret nap mint nap, állapota sürgősen helyreállítást igényel!
Mindennemű segítséget szívesen fogadunk, melyet az szt.corvinsomorja@gmail.com címen jelezhetnek felénk!

Ne feledjék, minden tettünkkel GYERMEKEINKET támogatjuk!
Támogatásukat előre is KÖSZÖNJÜK!


Domonkos Tímea
a szülői tanács elnöke