«

»

Focimaraton és FLASHMOVE

Október utolsó oktatási napján az iskolánk két érdekes rendezvényen is részt vett. A nagyobb tornatermünkben egy reggel nyolctól délután kettőig tartó focimaraton zajlott a felsős tagozatos fiúk részvételével. Köszönet Kovács László és Varju Péter tanító bácsiknak a zökkenőmentes megszervezésért. A másik akció a nagymagyari MT FAMILY DANCE CREW felhívására szerveződött. Szlovákiai magyar településen pontban 11. 15 – kor egyszerre táncolt több száz tanuló településük jellegzetes helyein. Tőlünk nyolcvanan kapcsolódtak be. Már hetekkel előtte gyakorolták a koreográfiát. Csepegő esőben indultunk a főtérre és a tánc kb. hét percére szó szerint elállt az eső, majd újra rázendített. Erről a rendezvényről készül egy klipp, ami remélem minél hamarabb a honlapunkra kerül. Nagy köszönet a napközis tanító néniknek, különösen Kovács Zsuzsának, a városi rendőröknek, a hangosításért a kultúrházi alkalmazottaknak, és a városházának.