«

»

Erdei suliban a Corvinosok…

Négy év után, a koronavírus miatti lezárások után, újra megrendezésre kerülhetett az erdei iskola. Június második hetében elutaztunk a Magas-Tátrába.
Ha most bármelyik percére, pillanatára visszagondolok, elképesztő, hogy 5 nap alatt mennyi élményt éltünk át. A túrák, azok a gyönyörű hegyek, a Csorba-tó…csodálatos látvány volt. Emlékszem, az első nap túrára indultunk a közeli erdőbe, jólesőn szívtuk be a friss levegőt. A második nap a közeli faluba látogattunk el, ahol végigjártunk egy tanösvényt, amely a meteorológiai állomásokat mutatta be, volt csapadékmérő is, sőt egy valamikor működő csillagvizsgáló is. A harmadik nap a Csorba-tóhoz látogattunk el. Körbesétáltuk a tavat, megcsodáltuk a híres hotelt és a messziről is jól látható síugró pályát. Utána vásárolni indultunk a helyi kirakodóvásárba. Délután pedig a tanító nénik kincskeresést szerveztek nekünk, melyen minden csapat remekül teljesített. Az utolsó előtti nap, csütörtökön sétálgattunk a faluban, megnéztük a falu kismalmát, majd végül a játszótérre mentünk. Annyira megtetszett a hely, hogy délután visszamentünk a játszótérre ügyességi játékokat játszani. Csütörtökön este pedig sor került a kiértékelésre és végül a búcsúzásra, melyen elénekeltük a Nélküled című dalt. Az este discoval zárult.
A péntek már csak a hazaútról szólt. Mindenki már nagyon várta, hogy a szeretteivel találkozhasson.

Bauer Fanni 4.B

Az erdei suliban készült képek megtekinthetőek a Képgalériában.