«

»

„és lőn világosság„

Tisztelt Iskolabarátok!

A nagyobbik tornatermünkben fokozatosan romlottak a világítótestek. Másfél évvel ezelőtt már kicseréltettünk ötöt. Mostanra elromlott újabb hét. A szülői szövetségünk vezetősége jött a segítségünkre, mert felajánlotta, hogy a szeptemberben rendezett szülői bál bevételét a tornatermünk világításának a megjavíttatására, illetve korszerűsítésére fordíthatjuk.
Most, november 17-én, ünnepnapon, hogy a tanítást ne zavarjuk történtek meg ezen munkálatok. Ennek eredményéül mindegyik világítótest működik kellő fényt biztosítva a benti sportolásra diákjainknak és a tornatermet bérlőknek.
Hálás köszönet a szülői szövetség vezetőségének, akik a bált megszervezték és köszönet a bálozóknak, hogy a bálban elköltött pénzükből erre is futotta.

Tisztelettel, Mészáros Péter, iskolaigazgató