«

»

Gyermek atlétikai játékok

Június 6-án ismét megrendezésre került iskolánk udvarán a hagyományos „Gyermek atlétikai játékok“ nevű sportrendezvény Duducz Tibor és Jozef Rončkevič irányításával.
A verseny az olimpiai láng fogadásával kezdődött, melyet városunk kiemelkedő fiatal sportolói hoztak és adtak át Orosz Csabának, Somorja polgármesterének.
Az atlétikai versenyen 4 alapiskola: a szlovák tanítási nyelvű, a tejfalusi, a speciális és a mi alapiskolánk diákjai vettek részt 6-6 fős csapatokat állítva. A feladatok közt akadályfutás, távolugrás, medicinlabda dobás, szlalomfutás és egyéb ügyességi feladatok szerepeltek. Tanulóink nagyon ügyesen, lelkesen és sportszerűen küzdöttek, az iskolák versenyében másodikosaink a második, harmadikosaink szintén a második, és negyedikeseink az első helyezést érték el.
A kitűnő eredményekhez gratulálunk!