Hajrá DAC!

A HC DAC Dunaszerdahely a cseh bajnokot, a Slávia Prágát fogadta bajnoki mérkőzésen. A női kézilabda szakosztály elnöke, MUDr. Horváth Zoltán jóvoltából iskolánk kapott 40 jegyet, hogy a szerdahelyi kemény mag mellett szurkolhassuk végig a mérkőzést. Szerencsénk volt, hogy éppen ilyen kiemelkedő ellenfél legyőzését nézhettük végig. A képek is bizonyítják, hogy tanulóink élvezték a rangadót.
A győzelem után készült egy közös csoportkép is, melyen két dolog feltűnt. Az egyik, hogy a csapat örül az eredménynek, a másik, hogy Brunczlík tanító bácsi nagyon jó lenne kézilabdakapusnak, a feje fölött biztos, hogy nem tudnának gólt dobni.
Nagyon köszönöm a szülők segítségét és köszönöm kollégáimnak, Varju Péter, Juhos Adrián és Brunczlík Viktor tanító bácsiknak a munkáját.

Mészáros Péter, iskolaigazgató