Újabb diadal

Mókusz Zoé, 6. A osztályos tanulónk az angol nyelvű kerületi  olimpiászon második helyezést ért el 1A kategóriában.  Ezt az eredményt hét járási bajnok között vívta ki. Zoé nemcsak nagyon tehetséges, hanem sokoldalú is. Csaliban táncol, legkedveltebb tantárgya a történelem, de matematikából is vannak már jelentős eredményei.
Nagyon jól tudom, hogy nem mindenki képes ilyen teljesítményekre, ahhoz több mindennek össze kell jönnie. Sokszor előfordul, hogy más valaki akár még több munkával és igyekezettel, kisebb tudásra, szerényebb készségekre tesz szert és mi annak is nagyon örülünk. Azt is nagyon értékeljük, ha mint Zoé esetében a tehetségéhez hozzáteszi a nem kevés munkát, sikert, elismerést szerez magának és iskolánknak is, immár kerületi szinten is.
Gratulálunk neki! Felkészítő pedagógusa Barti Éva tanító néni.

Mészáros Péter, iskolaigazgató