«

»

„Mozgással az egészségért“ a Corvin Mátyás Alapiskolában

Iskolánk számára fontos az egészséges életmódra való nevelés. Ez elképzelhetetlen mozgás, sportolás nélkül. Ennek alapfeltétele a korszerű tornaterem biztosítása. Iskolánk sikeresen pályázott a Mozgással az egészségért elnevezésű tervezettel. A pályázat a tornaterem és a mellette lévő zuhanyozók felújítását tette lehetővé. Az elnyert pályázati összegből sikerült kicserélni a tornaterem padlóburkolatát, valamint elvégezni a zuhanyozók teljes korszerűsítését. Január végével tanulóink birtokukba vehették a felújított helységeket. Bízunk benne, hogy a helységek modernizálásával hozzájárulhatunk ahhoz, hogy tanulóink számára a rendszeres mozgás örömforrás legyen és segítsen az egészségük megőrzésében. A projekt a Szlovák Gázművek Alapítványának anyagi támogatásával valósult meg.