«

»

Összetartozás tüze 2023.

Az idén június 4-én egész nap nem sejthettük az állandóan változó intenzitású eső miatt, hogy milyen körülmények közt tudunk megemlékezni történelmi Magyarország, a Magyar Királyság szétdarabolásáról, hogy tudjuk meggyújtani tábortüzünket, nemzetünk összetartozásának jelképét. Aztán láss csodát, pont amikor kellett, elállt az eső. Nagy élmény volt hallgatni iskolánk zene szakosának műsorát, majd következett a beszéd, melyet ide kattintva olvashatnak el. Végül fellobbant a láng. Mi mindenkinek nagyon örülünk, aki megtisztel ilyenkor minket jelenlétével, az idén körünkben üdvözölhettük Eperjes Károly színművészt is.
Minden fontos ügynek, eseménynek kellenek az ünnepnapok, de a magyar összetartozás eszmeiségét is leginkább aztán a hétköznapok szorgos munkája fogja megtölteni tartalommal.

M. P.