«

»

Szavazás – Részvételi költségvetés

Somorja városa a részvételi költségvetés keretén belül, a lakosok által megírt projektek támogatására összesen 15 ezer eurót hagyott jóvá. Most újra ÖNÖK dönthetnek arról, melyik projekt nyerjen támogatást. A beérkezett 18 ötlet közül 1 maximum 3 projektre lehet szavazni.
Az Ön szavazata is dönt arról, hogy az elkövetkezendő évben mely projektek valósulnak meg a mi városunkban. Csak EGYSZER szavazhat, mobilos segítséggel. A szavazáson csak 16 évnél idősebb Somorjai lakhellyel rendelkező személy vehet rész.
Köszönjük a projektgazdáknak az erőfeszítéseiket, amelyeket városunk szépítésére és a közös tereinek javítására szeretnének fordítani. Iskolánk projektje a Workout na školskom dvore / Workout az iskolaudvaron

Szavazni a következő címre kattintva lehet: www.samorin.hlasobcanov.sk/all-projects