«

»

Tisztelgés elődeink előtt

Tisztelt Iskolabarátok!
Egy intézmény, a mi esetünkben az iskolánk többféle értéket képvisel. Számunkra érték minden egyes tanulónk akinél látjuk, hogy mivel járultunk hozzá fejlődéséhez. Érték annak a 77 dolgozónak a közössége, akik minden nap azért dolgoznak, hogy jól menjenek dolgaink. Érték a környezetünk, melyet igyekszünk állandóan úgy formálni, hogy minél jobban hozzájáruljon oktatói, nevelői munkánk sikeréhez. Amiről pedig gyakran vagyunk hajlandók elfeledkezni, nekünk érték azon volt kollégáink közössége is, akik hosszú évek munkájával valamit letettek iskolánk asztalára. Köszönjük az elvégzett munkát! Egy kis megvendégeléssel közös beszélgetésre vártuk nyugdíjasainkat, hogy aztán közösen körbenézzünk a rég nem látott folyosókon, osztályokban. Remélem mindegyik egykori kollégánk jó érzéssel és kellemes élményekkel tért haza.

Mészáros Péter, iskolaigazgató