«

»

Tisztelt Szülők!

Az iskolánkban kialakult járványhelyzet miatt, konzultálva a fenntartónkkal, a Járási Közegészségügyi Hivatal javaslatára a felső tagozat holnaptól (január 24-től), online oktatásra tér át. Ennek az intézkedésnek a visszavonása a körülményeink jobbra fordulásától függ. A tanulók az online oktatásukra vonatkozó pontos információkat az osztályfőnököktől kapják meg. Az egész iskolát érintő kérdéseikkel, kéréseikkel pedig hozzám fordulhatnak.
Minden felső tagozatos tanuló ebédjét lejelentettük. Önöket, Szülőket arra kérem, hogy továbbra is legyenek segítségünkre, hassanak a gyerekeikre, hogy tartsák be az online oktatás rendszabályait. Kérem, higgyék el, hogy nem jókedvünkből voltunk kénytelenek ezt az utat választani és az sem rajtunk múlt, hogy ez az információ pontosan most jutott el Önökhöz.
Az alsó tagozaton, valamint az iskolai klubban folytatódik a jelenléti oktatás és nevelés, tehát holnap várjuk azokat az osztályainkat, amelyek nincsenek karanténban.

Tisztelettel, Mészáros Péter, iskolaigazgató