Újabb megmérettetés

Tisztelt Szülők!

Szinte megismételhetném az egy hete írt írásomat. Járásunk még egy tesztre kényszerül, ezért az eljárás is megegyezik az egy héttel korábbival. Az alsós tagozatos tanulók pénteken és hétfőn is otthon maradnak. Péntek az előkészületek napja, szombat, vasárnap tesztelés, hétfőn pedig fertőtlenítés zajlik majd az iskolánkban. Remélem az előzőhöz hasonlóan ezt a szűrést is sikerrel vesszük.
Keddtől csak negatív eredménnyel jöhetnek dolgozni az iskolánk alkalmazottai, valamint azok a negyedikes tanulók, akik elmúltak 10 évesek. Ha egy pedagógus eredménye pozitív lesz, az osztálya karanténra kényszerül. Ha egy tíz évesnél idősebb negyedikesünk tesztje pozitív lesz, kérem azonnal jelentsék az osztályfőnöknek.
A felső tagozatosoknak folytatódik az online oktatás. Én pedig amint megtudom a tesztelés eredményeit, értesítem Önöket, hogy milyen formában folytatódik keddtől az oktatás az iskolánkban.

Tisztelettel, Mészáros Péter, iskolaigazgató