Kedves Szülők, Iskolabarátok!

A nagyszombati kerület által meghirdetett participációs költségvetési pályázatunknak elérkezett az utolsó és egyben legfontosabb szakasza – AZ ONLINE SZAVAZÁS!

Az iskola és  a Szülői Tanács nevében kérjük Önöket, szavazatukkal segítsék projektünket, amellyel hozzájárulnak az 5000€-s támogatás megszerzéséhez! Ez az összeg jelentős mértékben segítené az iskola udvarán található játszótér felújítását és modernizálását.

A szavazás pár percet vesz igénybe. Mindenki 1-szer adhatja le szavazatát min. 3 projekt bejelölésével.
A mi projektünk “Detské ihrisko” címen található, a dunaszerdahelyi járás projektjei között.

Pontosabb leírás a csatolt képeken látható, illetve itt:

A szavazás pontos menete:

1. Katt a linkre: https://tvorimekraj.hlasobcanov.sk
  2. “Hlasovanie” gomb megnyomása
  3. “Dunajská Streda” gomb megnyomása
  4. A projektek közül megkeresni és kiválasztani a “Detské ihrisko” nevű projektet + tetszőleges más projektet
  5. “Vybrané projekty” táblázatban katt a “Hlasovať” gombra
  6. Kitölteni a megjelenő táblázatot és kérni az SMS kód küldését
  7. Kód beadása a kijelölt helyre
  8. Katt a “Poslať” gombra
  9. KÖSZÖNJÜK!

SZAVAZZANAK NOV. 2-15. KÖZÖTT ISKOLÁNK PROJEKTJÉRE!

Mutassuk meg az iskola közösségének erejét! Osszák meg a szavazás linkjét ismerőseikkel!
Minden szavazatot előre is köszönünk!

Szülői Tanács nevében
Domonkos Timea, elnök