«

»

Újra tele az iskola

Tisztelt Szülők!

Egy hete teljes kapacitással működik az iskolánk. Mi pedagógusok ezt nagyon vártuk, biztos vagyok benne, hogy Önökkel együtt. Már csak azon kell izgulnunk, hogy ez a tanév végéig így is maradjon. A jövő héttől, május 3-tól járásunk bekerült a covid besorolás szerint a rózsaszín kategóriába. Ennek megfelelően változott a tanulók iskolába jövetelének a feltételei is. A jövő héttől sem a tanulóktól, sem hozzátartozótól nem kérünk negatív covid tesztet. A tanulók iskolába jövetelének a feltétele az, hogy Önök felelősségteljesen kitöltsék a “Žiak a zákonný zástupca – Vyhlásenie o bezinfekčnosti žiaka” című űrlapot. Ez ide kattintva letölthető.
Kihangsúlyozom, hogy ez a feltétel a jövő hétre szól. A helyzet változásával, ezek a feltételek is változhatnak.

Tisztelettel, Mészáros Péter, iskolaigazgató