«

»

Vissza az iskolába, 5., 6., 7.

Tisztelt Szülők!

Április 26-án visszatérhetnek az iskolapadba az ötödikesek, hatodikosok és a hetedikesek is. A visszatérés feltételei, hogy a tanulóknak legyen érvényes negatív covid tesztjük, a tanulók egyik szülőjének, akivel egy háztartásban él szintén, továbbá az iskolában szájmaszkot kell viselniük. Nem szükséges az ún. respirátor. Az újonnan érkezőket legkevesebb egy hétig nem feleltetjük és mindent elkövetünk, hogy a biztonsági szabályaink minél elviselhetőbbek legyenek. Továbbá is csak ismételhetem a múlt heti önmagamat, aki az iskolába való visszatérés feltételeivel nem ért egyet, annak nem velünk, de nem is a várossal, a fenntartónkkal van vitája, ezek oktatásügyi minisztériumi rendeletek, számunkra a betartásuk kötelező. Hétfőtől az iskolánkban az online oktatatás befejeződik. Arra kérem a szülőket, hogy jelezzék az osztályfőnököknek, ha gyerekük kér ebédet.

Tisztelettel, Mészáros Péter iskolaigazgató