A szeretet nehéz tétel

Nekünk felnőtteknek nagyon sokszor azzal kell megbirkóznunk, hogy az évek múlásával ránk rakódott modorosságot, előítéleteket, kételyeket időnként félretegyük és a maga egyszerűségében és csodálatosságában szemléljük a világot. Iskolánk legkisebbjeinken ezzel még nincs problémája. Szent Miklós látogatását nagy örömmel várták, hitték és bíztak benne, hogy egész évi jó cselekedeteikért megkapják a megérdemelt csomagjukat és mindannyian megígérték, hogy iparkodni fognak a jövőben is ha nem is makulátlan, de legalább vállalható lelkiismerettel várni december hatodikát  Szent Miklós látogatását. Nagyon megható élmény volt, hogy a nagyobbak is örültek és értékelték az iskolánk és a szülők által feléjük áradó figyelmességet.

M. P: