«

»

Karácsonyi vásárra készülődünk

Az iskolánk jelenlegi és egykori szorgalmas, tehetséges tanulóit támogató Támaszalap-alapítvány idén is megrendezi karácsonyi vásárát. Ennek a tanulók által az egyik legkedveltebb része, amikor maguk gyúrják, sütik és díszítik a vásárban árusított mézeskalácsokat. Ilyenkor a gyerekek birtokba veszik iskolakonyhánk hátsó traktusát és most is igen nagy odaadással végeznek igen is értékelhető munkát. Amint a kalácsok egy része elkészült, máris ügyes kezek díszítették a legkülönfélébb mintákkal. Közben a könyvtárunkban rendeződött a vásár helyszíne, ahol keddtől csütörtökig kisebb, de annál ízlésesebb és értékes ajándékokat vásárolhatnak a tanulók szeretteiknek. Ezen a két napon a szülők is megtekinthetik a sok-sok portékát alsó tagozatos gyerekeikkel.  A vásár bevétele a Támaszalap kasszáját gazdagítja.

Mészáros Péter, iskolaigazgató