BEÍRATÁS

A somorjai Corvin Mátyás Alapiskola igazgatósága értesíti a Tisztelt Szülőket, hogy a beíratás a 2022/2023-as tanév  1.évfolyamába
április 6-ától (szerda) 9-éig (szombat) lesz elektronikus formában.

A beíratás menete nagyon egyszerű, a három mellékelt dokumentum (JELENTKEZÉSI LAP, ÍRÁSBELI NYILATKOZAT, PÁLYÁZATI IGÉNYLŐLAP) kitöltése szükséges hozzá.
A hiánytalanul kitöltött nyomtatványokat mellékletként a silvia.csader@zscorvin.sk e-mail címre kell visszaküldeni.

Amennyiben a törvényes képviselő nem tudja megoldani a beíratást elektronikus formában, 2022.04.09-én (szombaton) 9:00–12:00 óra között állunk személyesen is a rendelkezésükre az iskola épületében (Halász utca 2).

Kérjük, szíveskedjenek magukkal hozni személyazonossági igazolványukat és gyermekük születési anyakönyvi kivonatát (rodný list)!

Akinek nem áll módjában a szükséges nyomtatványokat kinyomtatni, iskolánk portáján igényelheti azokat.

Minden iskolaköteles gyermeket szeretettel várunk!

Mgr. Mészáros Péter, az iskola igazgatója

Letölthető nyomtatványok: