«

»

Tisztelt Szülők!

Az iskolaév hivatalosan véget ért, de mi július 17-ig meghosszabbítottuk egy nyári napközivel. Az első hét napra igen nagy volt az érdeklődés, ekkor több mint 70 alsó tagozatos tanuló járt, az utolsó héten a számuk naponta 25 és 30 fő között mozgott. Igyekeztünk sok és változatos programot, tevékenységet szervezni a gyerekeknek. A tanulók rengeteget kézműveskedtek, ismerkedtek a rovásírással, agyagedényeket formáztak, íjászkodtak, jártunk a tűzoltóknál, többször voltunk Csölösztőn az X-bionic játszóterén, párszor fagyiztunk, élvezetes volt a hangszerbemutatóval összekötött zenés hangszertörténeti bemutató, volt bábelőadás, több szülő zenés foglalkozást tartott, az egyelőre alsó tagozatos tanulók érdekes bemutatókon vehettek részt, melyeken ízelítőt kaphattak majdani tanóráikról ( biológia, kémia ), volt légvár. Tapasztalatból mondhatom a szakács nénik is végig nagyon finomakat főztek. Ami pedig a legfontosabb a sok tartalmas foglalkozás mellett, hogy senki sem sérült meg, mindenki egészségesen folytathatja a nyári szünetet. Minden külsős segítőnek, a tűzoltóknak, mindegyik kollégámnak, akik munkájukkal hozzájárultak a nyári napközi sikeres megszervezéséhez, a szakács néniknek, köszönöm szépen az odaadó segítséget.
Több képi illusztrációt láthatnak a honlapunk képgalériájában.

Tisztelettel, Mészáros Péter, iskolaigazgató