«

»

Tompa Mihály Vers-és Prózamondó Verseny Országos Döntője

2017. április 28-án Kirner Karolina képviselte iskolánkat a 26. Tompa Mihály Vers-és Prózamondó Verseny Országos Döntőjén.
A negyedikes lány kategóriájának egyik legfiatalabbjaként csodásan megállta a helyét, a szakmai zsűritől kitűnő értékelést kapott, bájos szavalásáért ezüstsávos besorolást ért el.
Azt hiszem, az igazi jutalom valójában nem is az elismerő oklevél megszerzése volt, hanem az a fantasztikus 3 nap, melyet Karolinkával és édesanyjával Rimaszombatban eltöltöttünk. Jobbnál –jobb előadásokat, verses, zenés produkciókat nézhettünk meg, interaktív színdarabokban vehettünk részt, sőt a szervezők városnéző túrát is biztosítottak, a gyerekek nagy örömére kisvonattal járhattuk be a várost.
Nagyon sok szeretettel gratulálunk iskolánk kiváló „Versmondólányának“, Karolinának!

További sok sikert kívánunk!