«

»

Vissza a suliba 2021.

Tisztelt Szülők!

Hétfőtől lehetőség nyílik azon alsó tagozatos diákok számára újra iskolába jönni, akik szülei nem végezhetik távúton a munkájukat, nincs kire bízniuk a gyerekeiket, így azok a napot szervezett oktatás, nevelés mellett iskolában tölthetik. Feltétel, hogy a tanuló egészséges legyen, szülők becsületbeli nyilatkozat a munkájuk távúton történő kivitelezhetetlenségéről, valamint legalább egyik szülő érvényes negatív covid tesztje. Jelentkezhetnek ebédre is és 17.00 óráig napközibe is. Aki igényli ezt a lehetőséget, kérem jelezze ezt az osztályfőnököknél. A többieknek folytatódik az online oktatás. Azon felső tagozatosoknak is van módjuk március nyolcadikától iskolába jönni, akik lehetőségeik miatt nem tudtak kellő mértékben bekapcsolódni az online oktatásba. Az ő esetükben egy maximum öt fős csoportban egyfajta felzárkóztató foglalkozásokat tervezünk. A többieknek folytatódik az online oktatás. Feltétel, hogy a tanuló egészséges legyen, valamint a tanuló és egyik szülejének érvényes negatív covid tesztje. A tanulók jelentkezhetnek ebédre is és szintén az osztályfőnököknél. Egyértelmű, hogy számos egészségügyi szabály mind az iskolában töltött időre, mind az iskolába járásra vonatkozóan teljes mértékben érvényben van mindannyiunk védelme érdekében. Tehát pld, ha egy diákunk egy háztartásban él egyik covid fertőzött családtagjával, annak az egy pillanatnyi állapotot tükröző negtív covid teszt eredménye ellenére be kell tartania a karantén lejártának idejét.

Tisztelettel, Mészáros Péter, iskolaigazgató