«

»

Vissza az iskolába

Tisztelt Szülők!

Március nyolcadikán, hétfőn reggel 7.00-tól várjuk az iskolába jelentkezett tanulókat. A tanulók igény szerint ebédelni is fognak, illetve maradnak napköziben legkésőbb 17.00-ig. Az alsó tagozatosoknál az iskolába jövetelnek a feltétele, hogy a tanuló egészséges legyen, a vele egy háztartásban élők közül senki ne legyen covid fertőzött és legalább az egyik szülőjének legyen érvényes negatív covid tesztje. Ezt egy becsületbeli nyilatkozatban igazolhatják. (1. számú melléklet.) Mindez érvényes a felső tagozatosokra is, azzal kibővítve, hogy a tanulónak is rendelkezniük kell érvényes negatív covid teszttel. (2. számú melléklet.)  Akiknek gondot okoz ezen becsületbeli nyilatkozatok kinyomtatása azok gyerekei hétfőn viszik haza és legkésőbb kedden kitöltve kérem hozzák az iskolába.
Marad a sok egészségügyi szabály, ezért hétfőn is legtovább a bejárati ajtóig kísérhetik gyerekeiket, ahol a portásnő egy ügyeletes takarító néni és a pedagógusok fogják őket várni. 

1. számú melléklet: Becsületbeli nyilatkozat – alsó tagozat
2. számú melléklet: Becsületbeli nyilatkozat – felső tagozat

Tisztelettel, Mészáros Péter, iskolaigazgató